Yüksek Hedve Metal Çatı Ve Cephe Kenet Kaplama Sistemleri

Yüksek Hedve Metal Çatı Ve Cephe Kenet Kaplama Sistemleri

Yüksek hatveli kenetli çatı panelleri ile oluşturulmuş çok katmanlı çatı sistemleri, diğer çatı sistemleri ile karşılaştırıldığında birçok gereksinimi aynı anca karşılayabilen nadir sistemlerdendir.

Paneller çatı yüzeyini delici herhangi bir vidalama gerektirmeden monte edilebilecek şekilde kendinden desteklidir. Panel uzunlukları gerekirse 100 metreyi geçebilecek şekilde yekpare olarak üretilebilir, böylece bini veya eklere gereksinim duyulmadığından sızntı riski en aza indirgenir.

Detay birleşim(ışık kubbeleri, duman atış ve çatı erişim kapakları gibi) noktalarındaki bağlantılara kalıcı olarak kaynaklama yapılır. Malzeme olarak kullanılan alüminyum, geri dönüştürülebilir malzemeden yapıldığı için doğal kaynaklardan büyük oranda tasarruf sağlar.

Çatı yenileme veya karmaşık konstrüksiyonlar söz konusu olduğunda da daima dikkate değer bina toleransları bulunmaktadır. Bu toleransları yüksek hatve kenetli çatı panellerinin altyapı sistemlerinden biriyle optimum düzeyde dengelemek mümkündür. Çok geniş bir çeşitlilik gösteren cephe, malzeme ve renk seçeneklerinin bulunması, tasarımda da maksimum esnekliğe olanak sağlar.