Hakkımızda

Öztar İnşaat  1998  yılında şahış şirketi olarak kurulmuş olup ,ilerleyen yıllarda Öztar Yapı İnşaat A.Ş. ünvanını almıştır. 25 yıllık kurumsal bir geçmişe sahip; mühendislik bilgisini  ve güvene dayalı çalışmasıyla sürekli değişimin eseri olarak sektörde yerini almıştır. Hastane, nitelikli konutlar, özel villa, endüstriyel yapılar, yönetim binaları ve tarihi binalar, banka binaları, sosyal tesis ve alışveriş merkezleri gibi birçok alanda mühendislik ve mimarlık hizmetleri vermiş; çok sayıda projeyi başarıyla tamamlamış, güçlü ve deneyimli bir kuruluştur.

Misyon

Türkiye’nin  yapı sektöründe saygıdeğer, güvenilir ve tecrübeli yüzü olmak ve bunu yaparken müşterilerimizin istekleri doğrultusunda karşılıklı önerilerle ilerlemek. Müşterilerimizin beklentilerine en uygun çözümleri üretmek ve memnuniyetlerini en üst seviyede tutmak, taahhüdümüz altında olan proje teslimlerini zamanında ve standartlara uygun tamamlamak, tedarikçileri kalite sisteminin bütünü içerisinde değerlendirmek. Sürekli geliştirmeyi amaçlamak  ve uygulamak. Mümkün olduğu ölçüde çevre dostu yapı malzemelerini kullanmak, uygulamak ve çevreye saygılı olmak misyonumuzdur.

Vizyon

Sadece Türkiye’de değil dünya genelinde mühendislik ve danışmanlık hizmeti veren, en nitelikli, yenilikçi ve güvenilir firmalardan bir olmak.